اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است(مقام معظم رهبری)----ثبت احوال نوین زمینه ساز توسعه پایدار----کارت ملی هوشمند کلید ورود به دولت الکترونیک

 

 
وب سایت اداره ثبت احوال سرایان را چگونه ارزیابی می کنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

 
کل کاربران : 341553
کاربران امروز : 178
بازدید امروز : 179
کاربران دیروز : 289
بازدید دیروز : 292
کاربران آنلاین : 27

 

پیوندها

دفتر مقام معظم رهبری

ریاست جمهوری


پورتال مردم

 

اخبار ثبت احوال

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
جلسه برنامه ریزی پدافندغیرعامل درمحل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزارشد.      

مهندس کریمی فرماندار سرایان در جلسه پدافند غیر عامل گفت: دفاع در برابر تهدیدات و خطرات احتمالی دشمنان است و از آنجا که انسان از قوه هوشمندی و تعقل برخوردار است همیشه برای توسعه و پیشرفت در تکامل بوده است.

وی افزود: امروزه قرارگرفتن درعصراطلاعاتی پدافند غیرعامل موثرترین و کم هزینه ترین عامل تدافعی در برابر تهدیدا ت دشمنان می باشد و پدافند یک نگاه بازدارندگی دارد و درموقع بحران مبارزه با تهدیدات را تسهیل می بخشد.
فرماندار سرایان اظهارکرد: ما امروز با یک جنگ تمام عیار درفضای سایبری مواجه هستیم که قریب به ۷۰درصد دراین فضا با تهدیدات دشمنان روبرو می باشیم و تنها ۳۰درصد تهدیدات نظامی هستند. محمد کریمی در ادامه بیان کرد:درجنگ سایبری  انکار و انهدام وسرقت اطلاعات وجوددارد و هفته پدافند غیرعامل فرصت مغتنمی است که همه ادارات ونهادها برای مقابله با تهدیدات دشمنان بصورت متمرکز مقابله نمایند.

 نماینده عالی دولت در ادامه اظهار داشت :بهترین مکان برای تبیین اهداف پدافند غیرعامل درکشورایران مدارس وکلاسهای درس می باشد وپدافند غیرعامل برای یک سندپنج ساله تدوین شده است وما امیدداریم که درشهرستان سرایان بتوانین با همکاری وهمیاری ادارات ونهادها ومردم این امر مهم را بخوبی تدوین کنیم وبایداین توانمندسازی را درافرادجامعه دربرابر تهدیدات دشمنان بوجودآوریم.

 فرماندارسرایان بیان داشت :امروز موضوع بحران آب وفضای مجازی یک خطربسیارمهم است وما فقط درفضای مجازی تنها توانسته ایم ۵درصدتولیدمحتوی کنیم وبایدآموزش فضای مجازی دردستورکارآموزش وپرورش قرارگیرد.وهمچنین یک برنامه اجرایی وآموزشی برای مدیران ادارات ونهادها درنظرگرفته شود.


گروه خبری : اخبار برتر
منبع : فرمانداری شهرستان سرایان
آخرین ویرایش : 1396/08/11 -- 04:32:20
نویسنده : amir-baniasadi
تعداد بازدید : 49

اوقات شرعی

 

ایوان مسجد جامع

 

 

 

تغییرنشانی

تغییر نشانی

 

 

 

 

 

 

 

 

آدرس:سرایان،حدفاصل میدان قدس و چهارراه مقدم ،اداره ثبت احوال سرایان،کد پستی:9777157953تلفن:05632882850،پست الکترونیک:sarayan@skocr.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS